פורום רכב - הרשמה

תנאי שימוש ותקנון אתר רישיון (Rishayon.co.il)

לשם הנוחות תוכן זה מובא בלשון זכר אך פונה ומתייחס לשני המינים

תנאים אלו חלים על כל חלקי את Rishayon.co.il (אתר "רישיון") לרבות הפורומים, טפסי הצעות המחיר, דפי התוכן באתר, מדריכי האתר השונים, המאמרים התכנים השונים, בין שנכתבו על ידי צוות האתר ובין שנכתבו על ידי הגולשים והמבקרים.

בעת הגישה לאתר רישיון , אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש באתר רישיון, בדפיו, תכניו או כל חלקים אחרים ממנו. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשתדל לידע אותך, אך יחד עם זאת האחריות מוטלת עלייך לקרוא ולהתעדכן בתנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך שלך באתר. לאחר השינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, לא חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינת ישראל. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים שלאתר רישיון יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא, תוכן, מלל, תמונה בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש באתר אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים.

כל הנכתב באתר הינו בערבון מוגבל, אין לקחת את הדברים כמובן מאליו, התכנים המובאים באתר, אם על ידי צוות האתר ואם על ידי מבקריו או מנהלי הפורום, מובאים כהמלצה בלבד ולא כעובדה מוגמרת. אתר רישיון לא יהיה אחראי לנזקים אשר ייגרמו לך עקב שימוש במידע המופץ באתר, לרבות הפורומים, תכניו המילוליים תכניו הויזואליים (תמונות, באנרים, סרטונים וכדומה), מדריכים למיניהם וכל תוכן אחר.

מידע הנאסף בזמן החיבור לאתר
הסכם זה מסביר בפירוט כיצד אתר רישיון יחד עם החברות הקשורות אליה (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “פורום רכב”, “http://forum.bashro.co.il”) ומשתמשים בכל מידע אשר נאסף במשך כל חיבור בשימוש שלך (להלן “המידע שלך”).

המידע שלך נאסף בעזרת שתי דרכים. ראשונה, הגלישה אל אתר רישיון תגרום למערכת הפורומים ליצור מספר של עוגיות, אשר הם קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים בתיקית הקבצים הזמניים של דפדפן האינטרנט של המחשב שלך. שתי העוגיות הראשונות מכילות רק זיהות משתמש (להלן “זיהוי משתמש”) וזיהוי חיבור אנונימי (להלן “זיהוי חיבור”), הנקבעים אצל באופן אוטומטי על-ידי מערכת הפורומים והאתר. עוגיה שלישית תיווצר לאחר שעיינת בנושאים ב בפורום או באתר ובשימוש כדי לסמן את הנושאים אשר נקראו, כדי לשפר את הנאת השימוש.

הדרך השניה בה אנו אוספים את המידע שלך היא על-ידי מה שאתה שולח לנו. זה יכול להיות, ואינו מוגבל ל: שליחה בתור אורח בפורום (להלן “הודעות אנונימיות”), הרשמה ל אתר רישיון (להלן “החשבון שלך”) והודעות אשר נרשמו על-ידיך לאחר הרשמתך ובעודך מחובר (להלן “ההודעות שלך”), והמבחנים והמדריכים אותם תקרא (כגון מבחני תיאוריה שתעשה באתר).

החשבון שלך יהיה בחשיפה מינימלית המכיל שם זיהוי ייחודי (להלן “שם המשתמש שלך”), סיסמה אישית אשר בשימוש להתחברות לחשבון שלך (להלן “הסיסמה שלך”) וכתובת דואר אלקטרוני אישית וחוקית (להלן “הדואר האלקטרוני שלך”). המידע שלך לחשבון שלך ב אתר רישיון מוגן על-ידי חוקי הגנת נתונים המיושמים במדינת ישראל. כל מידע מעבר לשם המשתמש שלך, הסיסמה שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך הנדרש על-ידי אתר רישיון במשך תהליך ההרשמה הינו חובה או רשות, לפי ההחלטה שלנו. בכל המקרים, יש לך את האפשרות לברור איזה מידע בחשבון הפורום שלך יוצג לציבור. ייתרה מכך, בתוך החשבון שלך, יש לך את האפשרות לבחור או לבטל הודעות דואר אלקטרוני אשר נוצרות באופן אוטומטי על-ידי מערכת הפורום
הסיסמה שלך מוצפנת (הצפנה לכיוון אחד) כך שהיא מאובטחת. עם זאת, מומלץ שאתה לא תבצע שימוש חוזר באותה הסיסמה במספר אתרים שונים. הסיסמה שלך היא האמצעי לגישה לחשבון שלך בפורום רכב ובאתר רישיון, אז אנא שמור עליה בבטחה. במידה ומאגרי המידע ו\או המערכת ייפרצו אתר רישיון לא יהיה אחראי למידע והפרטים אותם רשמת בעת השימוש באתר או בפורום, פריצה זו או אחרת לא תהווה עילה לתביעה בכל מקרה. במידה ותשכח את הסיסמה שלך לחשבון שלך, תוכל להשתמש במאפיין “שכחתי את סיסמתי” המסופק על-ידי אתר רישיון ומערכת הפורום תהליך זה יבקש ממך להזין את שם המשתמש שלך והדואר האלקטרוני שלך, לאחר מכן מערכת הפורום תיצור סיסמה חדשה כדי להשיב את חשבונך.

 
cron